Kancelaria prawna HANLEX mgr Anna Ziernicka

scale2Kancelaria Prawna HANLEX to zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu pomocy prawnej. Pracujemy bez ograniczeń miejscowych i czasowych. Naszym celem jest pomoc prawna dla tych, którzy jej potrzebują. Świadczymy usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji.

Kancelaria Prawna Hanlex – rzetelnie i skutecznie.

Do naszej kancelarii trafiają ludzie z różnymi sprawami, często problemami. Oprócz rzetelnego i profesjonalnego podejścia do tematu, nawiązujemy dialog z naszym Klientem zapewniając przyjazną i miłą obsługę.

Dowiedz się więcej

Fachowa wiedzaLorem ipsum dolor sit ame

Ludzie pracujący w naszej kancelarii to profesjonaliści, którzy każdego dnia doskonalą się w swoim zawodzie, poszerzając swoją bogatą wiedzę o nowe aspekty wiedzy prawniczej.

Kontakt z nami

W kancelarii prawniczej Kazimiery Ziernickiej pracują prawnicy z praktyką w różnych dziedzinach prawa. To sprawia że jako kancelaria możemy podjąć się spraw z szerokiego zakresu.

Więcej informacji

Anna Ziernicka:

Naszym celem jest pomoc prawna dla tych, którzy jej potrzebują.
Świadczymy usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji.

Social media